Giriş yapÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun
Yönetici Kadrosu
Revalescent'e hoşgeldiniz. Revalescent post-apokaliptik, kitaplardan bağımsız bir role play sitesidir. Bir karakter oluşturur, o karakteri yönetir ve site kurgusuna paralel olması koşuluyla özgün kurgular oluşturursunuz. Nerede olduğunuzun farkındaysanız, sizi eski yıllarınızın tadını alabileceğiniz sistemler ve kurguların beklediğini göreceksiniz. Hayal gücünüz ve siz siteye davetlisiniz!

Bize e-mail adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi, duyuruları takip edebilir, rehberimize göz atabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz! Revalescent Yönetici Ekibi.
Yıl: 1950
Yaz Bitimi
Hogwarts açık.
Ayın Evresi; Dolunay

Yalnızca düellolarda dikkate alın.


Günah Pazarı
Canavarlar Zamanı
Gün Doğumu

l o n d r a

KonularMesajlar
Son mesajlar
Yeni mesaj yok

Burası Londra'nın en ücra sokaklarından birinde yer alan bir handır. Muggle'lar tarafından görülememekle birlikte kafa karıştıran koruma büyüleriyle donatılmıştır. Çoğu büyücü bile, buradan geçerken aniden bir işi çıktığını zannedip hızla uzaklaşırlar. Kapıdan girildiğinde tam karşıda klasik bir tezgah vardır. İçeride oturanların sayısı genelde çok az olmakla birlikte Kızıl İnfaz Birliği'nden olmayan büyücülere şüpheyle bakıldığından ötürü çoğu büyücünün rahatsızlık duyabileceği bir mekandır. Genelde eski ahşapdan yapılmış masa ve sandalyelerle donatılmış bu handa, istediklerinizi çok geç alırsınız. Yaşlı Feadora, siparişleri vermekte hiç aceleci davranmaz. Eğer Kızıl İnfaz Birliğindeyseniz, tezgahın arka tarafına geçip hareketsiz duran Berlin şehri portresine parola söyleyerek içeri girer, oldukça büyük bir kalenin zindan katına giriş yaparsınız...
263[Toplu Kurgu] At...
Salı Ekim 29, 2013 4:55 pm
Penthesilea Son Mesajları Gör

Rpg Türkiye - Toplist